Stavební a technický dozor pro váš projekt

stavbyadozory s.r.o.

Stavební a technický dozor

Stavební a technický dozor pro váš projekt

Stavební a technický dozor je velmi důležitý u každé stavby. Pokud chcete, aby veškeré činnosti proběhly naprosto bez problémů, doporučujeme vám tuto činnost svěřit opravdovým odborníkům. Kontrola stavebních prací vám může ušetřit nemalé peníze a zajistit, že vše proběhne tak, jak máte naplánováno. Technický dozor investora je dozor jen nad některými specifickými činnostmi. Upozorní vás na možné problémy tak, aby celá výstavba vedla k vaší spojenosti.

V naší firmě vám můžeme nabídnout profesionální služby. Náš stavební a technický dozor doporučujeme využít v souvislosti s výstavbou i s rekonstrukcí nemovitosti. Obzvlášť pokud se ve stavebnictví příliš nevyznáte a nejste tak schopni si pohlídat čas a peníze, co proinvestujete, měl by být dozor pro vás jasnou volbou.

Kromě něj nabízíme služby jako přejímky bytů a domů od developerů, zastupování v celé fázi projektu, vyřízení stavebního povolení, inženýrskou a poradenskou činnost ve stavebnictví nebo technické zhodnocení nemovitosti. Rovněž se zabýváme programem zelená úsporám, z něhož můžete čerpat dotace na různé projekty, související s bydlením.

Proč se rozhodnout pro technicky a stavební dozor

S naším stavebním dozorem získáte jistotu, že výstavba vašeho domu proběhne podle projektové dokumentace. Stavební dozor se zabývá například způsobem a postupem provádění stavby, vhodností ukládání a použití stavebních výrobků, způsoby odstranění závad během stavby a další činností. Provádí jej stavbyvedoucí, který musí mít potřebnou autorizaci.

Technický dozor je povinný u staveb, na něž se čerpají peníze z veřejného rozpočtu. Tato povinnost je stanovena stavebním zákonem. V naší firmě jsme schopni vám nabídnout takový technický dozor, který zajistí vaše zájmy, poradí vám ve fázi projektu i během výstavby a provede dozor nad stavební firmou.