Kolaudace stavby bez starostí

stavbyadozory s.r.o.

Stavební a technický dozor

Kolaudace stavby bez starostí

Mnoho lidí se dnes rozhoduje pro bydlení ve vlastním rodinném domku. Malý byt nestačí jejich potřebám, velký zase vychází příliš draze a neposkytne takový komfort jako rodinný dům se zahradou. Pokud už se rozhodnete investovat do vlastního bydlení, je lepší si nechat rodinný dům postavit než ho koupit už hotový. V takovém případě je ale nutné mít již nějaké zkušenosti a znalosti, nebo oslovit stavební či technický dozor.

Stavební a technický dozor pro hladký průběh stavby

Před časem naši firmu kontaktoval klient, který chtěl stavět se stavební společností na klíč, ale neměl k ní důvěru. Obrátil se na nás, abychom mu zajistili stavební a technický dozor, což jsme samozřejmě rádi udělali. Nejprve se stavebním dozorem vyřešil všechno potřebné kolem projektové dokumentace a pak využil dozor technický, který ohlídal, že veškerá stavba probíhá v souladu s projektem.

Toto řešení můžeme doporučit rozhodně každému, kdo chce, aby se jeho stavba obešla bez problémů a zbytečných komplikací. Stavební firmy mají dnes spoustu práce, dostávají za ni ale méně peněz než dříve, proto je si lepší pohlídat, že je vše realizováno správně dle projektu a podepsané smlouvy.

Na co vše náš klient využil technický dozor?

Náš technický dozor zajistil klientovi převzetí dokončených stavebních výkonů i dílčích stavebních prací. Nechal si vyhotovit soupis vad a nedodělků, které se u stavby bohužel vyskytly. Také prověřil dodavatelské faktury, stavební deník a realizaci stavby sledoval již od samého počátku.

Vyřídil s úřadem rovněž potřebné změny, aby kolaudace stavby proběhla bez klientových starostí. Ten byl nakonec se službami moc spokojený, jelikož se jeho bydlení stihlo zkolaudovat do konce roku a on zde mohl pohodlně oslavit s celou svou rodinou první Vánoce.