Stavební dozor šetří vaše peníze

stavbyadozory s.r.o.

Stavební a technický dozor

Stavební dozor šetří vaše peníze

Chcete, aby stavba rodinného domu, bytového domu nebo úplně jiného objektu proběhla bez problémů a stála vás opravdu jenom minimální výdaje? Pak si na ni sjednejte stavební dozor. V naší firmě nabízíme profesionální stavební dozor, který vám ušetří spoustu starostí a vyřídí za vás mnoho povinností.

Stavební dozor k rodinnému domu

Nedávno nás oslovil klient, který plánoval stavbu rodinného domu. Už měl vybranou stavební firmu, ale chtěl ještě někoho dalšího, kdo mu odvedenou práci zkontroluje. Sám se ve věcech ohledně stavby orientuje a nechtěl, aby se mu výstavba zbytečně prodražila o další výdaje, jelikož v souvislosti se zakázkou samozřejmě vznikaly různé vícepráce.

Doporučili jsme mu proto jako stavební dozor jednoho z našich zkušených pracovníků, který jednou týdně zajel na staveniště a vše pečlivě zkontroloval. Investor byl tak ušetřen neustálého dojíždění na místo stavby. Dále stavební dozor vyřešil veškerá nutná jednání s úřady, ačkoliv toho bylo mnoho vyřízeno již v počátku.

Zaměřil se však i na různé změny, které během stavby nastaly a které s každou výstavbou nedílně souvisejí, jelikož lidé si často uvědomí až v průběhu výstavby, že neprobíhá vše podle jejich představ.

Plynulá výstavba během několika měsíců

Nejen díky rychlosti výstavby ze strany stavební firmy, ale také díky stavebnímu dozoru se obešla výstavba rodinného domku našeho investora zcela bez problémů a již za 10 měsíců měl střechu nad hlavou. Stavební dozor se ještě zúčastnil kolaudace, což bylo pro investora opět velmi výhodné, a to především z důvodu, že si nemusel s žádnou odbornou prací dělat starosti.

Ačkoliv stavební dozor není při stavbě nutný, po pozitivních ohlasech našich klientů vám ho rozhodně můžeme doporučit. Ušetří vám totiž peníze a do budoucna také mnoho starostí.