Stavební dozor vám ušetří peníze i nervy

stavbyadozory s.r.o.

Stavební a technický dozor

Stavební dozor vám ušetří peníze i nervy

Začínáte s rekonstrukcí domu, či naopak potřebujete postavit, nebo koupit nový. Objednáte si firmu, případně několik, a protože nejste úplně zkušený ve stavebnictví, přemýšlíte, kde ušetřit, kde naopak více investovat tak, abyste s výsledkem byli všichni spokojení. Pomocníkem při kontrole stavebních prací, dokumentace a zdánlivých maličkostí vám bude stavební dozor Praha.

K čemu je dobrý stavební dozor

Je opravdu stavební dozor tak nutný? Myslíte si, že přeci zvládnete ohlídat partu obkladačů, instalatérů, zedníků i okenářů. Mýlka. Pokud mít zkušený a specializovaný stavební dozor nebudete, určitě se nevyhnete mnohdy konfliktním dohadům, dodatečným předělávkám či nesrovnalostech ve stavebním deníku. Stavební dozor Praha je skvělou volbou pro kontrolu firem, které budou na vaší stavbě pracovat. Mnohdy se totiž snaží stavbu provést co nejlevněji, což vy pouhým okem laika nezjistíte.

Kontrola a záruka provedené práce

Díky naší společnosti vám odpadne časté kontrolování stavby, papírování, jemuž nerozumíte, nebudete muset řešit problémy, jež mohou při realizaci stavby, rekonstrukce či koupi bydlení nastat. Stavební dozor Praha zajišťuje a následně ručí za kompletní stavbu, použité materiály v souladu s projektovou dokumentací. Je zárukou kvalitních technologických postupů, veškerého provedení stavby v souladu se stavební dokumentací. Veškeré problémy za vás řeší stavební dozor. Pokud tedy dodatečně zjistíte nesrovnalosti na stavbě, obrátíte se na pracovníka, jenž stavební dozor prováděl, a všechny případné stížnosti směřujete na něj. Neboť stavební dozor za provedené práce ručí.

Stavební dozor je ze zákona nutný i u staveb stavěných svépomocí

V neposlední řadě je třeba připomenout, že zajištění stavebního dozoru je povinností každého, kdo provádí stavbu i svépomocí. Tak to totiž ukládá i stavební zákon. Stavební dozor Praha poskytuje i tyto služby. Spolu se stavebníkem stavební dozor odpovídá za dodržení obecně platných předpisů a technických norem. Při provádění instalací a zapojování různých technických zařízení je třeba se řídit danými normami. A tak veškeré vámi prováděné práce na stavbě jsou zkontrolovány a stvrzeny razítkem právě pracovníkem stavebního dozoru.